Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Vypracování projektové dokumentace a výkon autorského dozoru pro projekt "Víceúčelové hřiště, p. p. č. 88/1, 88/4 a 88/5, k. ú. Velichovky"


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti

Lokalita:

Královéhradecký kraj

Popis:
Předmětem této veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace pro vydání společného povolení (vč. provedení nezbytných průzkumných a geodetických prací spojených s jejím vypracováním), zajištění inženýrské činnosti nezbytné pro vydání pravomocného společného povolení, dále vypracování projektové dokumentace pro provádění stavby vč. položkového rozpočtu a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, a zajištění výkonu činnosti autorského dozoru v průběhu fyzické realizace projektu „Víceúčelové hřiště, p.p. č. 88/1, 88/4 a 88/5, k.ú. Velichovky“ (dále jen „projekt“). Více viz ZD.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 04.09.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 16.09.2020 (14:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.