Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Výměna sedadel do hlediště a s tím související stavební úpravy v Divadle F.X.Šaldy v Liberci

Číslo ve věstníku:
Z2021-003263
Kategorie

Nábytek
Nábytek ->  Kancelářský
Nábytek ->  Ostatní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je provedení výměny stávajících sedadel v hledišti Divadla F. X. Šaldy v Liberci za nové včetně zajištění jejich dodávky. Vyměněna budou sedadla v přízemí včetně lóží po pravé a levé straně hlediště a na I. až III. balkonu i včetně postranního sezení na II. balkonu. Celkem se jedná o 458 sedadel (+ 8 rezervních kusů), dodaných v celkem 6 rozměrových typech. Součástí dodávky bude i 50 ks celodřevěných čalouněných židlí do lóží. Předmětem zakázky je rovněž provedení kompletní výměny podlahové krytiny a schodišťových lišt, částečné výměny ochranných mosazných balkonových zábradlí (některá budou repasována) a výměny okapových ploch okrajových zábradlí na I. a II. balkonu. Nedílnou součástí předmětu veřejné zakázky je provedení všech souvisejících demontážních, montážních a stavebních prací. Podrobně v zadávací dokumentaci.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 28.01.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 08.03.2021 (11:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.