Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Výběrové šetření názorů na situaci v lesním hospodářství a dřevozpracujícím průmyslu


Kategorie

Poradenské, právní a tlumočnické služby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky malého rozsahu je poskytnutí služby sociologického šetření formou reprezentativního výzkumu názorů na situaci v lesním hospodářství a dřevozpracujícím průmyslu. Cílem výzkumu je zjistit, jaký je vztah respondentů k lesnictví, jak vnímají současnou situaci, jaký by měl být budoucí stav, jaký mají zájem o produkty ze dřeva a biomateriálů a jak jsou lidé ochotni přispět ke zlepšení současného stavu.
Předmět plnění veřejné zakázky malého rozsahu je blíže vymezen v příloze č. 1 – Závazném vzoru smlouvy a v příloze č. 2 – Specifikaci předmětu plnění. Zadavatel požaduje kompletní dodání všech částí předmětu plnění, zadavatel neakceptuje částečné plnění předmětu této veřejné zakázky malého rozsahu.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 15.09.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.