Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Veřejné WC, Nové Strašecí, Komenského nám. 191


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Hlavní město Praha

Popis:
Novostavba veřejných toalet v dvorní části objektu č.p. 191, namísto dožilého objektu kůlen a dílny, který je již odstraněn. Objekt je vložen do uvolněné části dvora a využívá celou jeho délku, vymezenou hranicemi sousedních parcel. Přízemní hmota má jednoduchou formu kvádru s plochou ozeleněnou střechou. Na fasádě bude proveden kontaktní zateplovací systém s tenkovrstvou stěrkou ve světle šedém odstínu. Okenní otvory tvoří úzký horizontální pás propojený meziokenními pilířky obloženými laťovým obkladem ze sibiřského modřínu. Rámy a dveřní křídla jsou kontrastně k omítce v antracitovém odstínu. Denní světlo bude zajištěno světlovody ve střeše. Celý dvorek bude nově zadlážděn nepravidelně kladenou kamennou dlažbou. V exteriéru bude doplněn nový mobiliář a drobná architektura. Splaškové a dešťové vody budou svedeny do stávající kanalizace v průjezdu domu č.p. 191. Objekt bude napojen na stávající vnitřní vodovod v suterénu objektu č.p. 191. Zdrojem tepla budou elektrické přímotopná tělesa.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 09.09.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 25.09.2020 (12:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.