Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Stavební úpravy objektu smuteční obřadní síně v Novém Strašecí


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Hlavní město Praha

Popis:
Jedná se o stávající volně stojící objekt, jednopodlažní, nepodsklepený, hmotově mírně členitý se sedlovou střechou využívaný jako smuteční obřadní síň na místním hřbitově. V objektu obřadní síně se aktuálně nachází obřadní síň s místností pro pozůstalé, místností pro obsluhu a řečníka a s prostorem, který je využíván jako sklad. Stavebními úpravami nově vznikne sociální zázemí pro personál i pro návštěvníky a přípravna s chladírnou a mrazírnou. Stavební úpravy zasahují do stávající dispozice, ale i do vzhledu objektu a to výměnou a úpravou oken a fasádou. Dojde ke změně systému vytápění. Stávající lokální plynová topidla budou nahrazena plynovým kondenzačním kotlem a teplovodním systémem s otopnými tělesy, včetně TUV. Nově bude provedena v celé ploše stávajícího skladu nová hydroizolace a nové skladby podlah a podlahové krytiny, nové SDK stropy se zateplením.
Fasáda bude z části řešena jako kontaktní zateplovací systém s probarvenou fasádní omítkou a doplněna budou fasádním obkladem s pravou dýhou na kovovém roštu. Římsa a sloupy budou obloženy fasádními deskami v šedé barvě.
Budou upraveny a doplněny zpevněné plochy vedoucí k obřadní síni, dále přípojka vody a kanalizace.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 09.09.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 25.09.2020 (12:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.