Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

USAR robot with manipulation arm

Číslo ve věstníku:
Z2020-005845
Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je dodání mobilního robotu s manipulační robotickou rukou. Poptávaný robot je střední velikosti s vysokou průchodností obtížným terénem a schopným sjet i vyjet schody. Otevřené programové rozhraní je nutností, jelikož robot bude sloužit pro výzkum počítačových algoritmů v oblasti autonomní robotiky a manipulace. Robot musí být schopný provozu v náročném terénu a počasí, odpovídající nasazení v záchranných misích v městském a průmyslovém prostředí, např. zhroucené průmyslové haly, či podzemní dráhy. Robotická manipulační ruka a řídící počítač musí být přirozenou součástí konstrukce robota a nesmí zásadně omezovat jeho schopnosti. Manipulační možnosti robotické ruky musí např. dovolit autonomní otevření dveří klikou. Vlastnosti mobilního robotu s manipulační rukou musí odpovídat minimálním technickým požadavkům specifikovaným v příloze 3 zadávací dokumentace.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 14.02.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 17.03.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.