Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Úprava místní komunikace, Jestřebí


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Jedná se o úpravu místní komunikace v obci Jestřebí, provedené dle projektové dokumentace zpracované společností SPZ Design s.r.o. Stavební úprava stávající přístupové komunikace k rodinným domům je navržena jako zklidněná místní obslužná komunikace III.tř., funkční skupiny C – „Zóna 30“ v obci Jestřebí, bude provedena jako změna dokončené stavby. Stávající zpevněná živičná a štěrková vozovka přístupové komunikace k rodinným domům, která se nachází po vybudované splaškové kanalizaci, vykazuje značné nerovnosti a nenormové šířkové uspořádání, zčásti oboustranné chodníky se nacházejí v havarijním stavu. Vozovka této komunikace se nachází zčásti bez podélného zpevnění, různé šířkové úpravy. Z důvodu úpravy směrového, šířkového i výškového uspořádání této místní komunikace je nutno provést celkovou opravu konstrukce vozovky včetně provedení nových parkovacích stání a odvodnění vozovky komunikace. V případě nevhodného podloží dle průkazní zkoušky bude provedena sanace aktivní zóny vozovky komunikace.

Druh zadávacího řízení:
Zjednodušené podlimitní řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 04.05.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 20.05.2020 (13:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.