Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Oprava mostních objektů na trati Dobříš – Vrané nad Vltavou


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem jsou opravné práce na železničním propustku v km 22,110 - sanace kamenného klenbového propustku, sanace nosné konstrukce a spodní stavby, obnova systému vodotěsné izolace, zřízení nových říms včetně nového zábradlí, opravné práce na mostu v km 19,857 - sanace kamenné klenby mostu, sanace spodní stavby, obnova systému vodotěsné izolace, zřízení nových říms včetně nového zábradlí a oprava mostu v km 23,038 vložením nové ocelové konstrukce (OK) s průběžným ŠL (ocelová konstrukce se stlačenou stavební výškou, mostovka z plechu) na upravenou spodní stavbu (nové železobetonové dříky opěr včetně nových prefabrikovaných úložných prahů a křídel) a zřízení nového systému vodotěsné izolace (SVI) objektu.

Druh zadávacího řízení:
Jiná zakázka
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 15.05.2020 (08:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.