Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

ÚP ČR - pořízení VS pro pracoviště NSD Praha


Kategorie

IT
IT ->  SW a Informační systémy

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
- každé pracoviště (přepážka) bude mít softwarový modul terminálu; - všechna pracoviště budou mít své jmenovité přiřazení klienta a svůj displej; - displeje budou umístěny u jednotlivých přepážek resp. kanceláří; - v čekárně budou informační víceřádkové displeje s informacemi o aktuálních číslech + akustický signál; - výdejna lístků bude mít tlačítka pro každou frontu (min. 16x) a na lístky bude možno tisknout pořadové číslo, číslo pracoviště, příp. jméno pracovníka a další doplňkové informace; - součástí vyvolávacího systému bude obrazovka (min. 40“) s možností promítání informací z vyvolávacího systému a videosmyček (Digital Signage) ze vzdáleného serveru.; - systém umožňuje přesměrování front mezi pracovišti (nemoc, zástupy), změny konfigurace, výstupy na PC, možnost centrálního sběru dat a externí objednávání přes internet. Místem plnění je Hl. m. Praha: ÚP ČR, pracoviště NSD - Bělehradská 214, Praha 2 (2.,3.,4.NP); Šafaříkova 55, Praha 2 (1.NP); Novodvorská 803/82, Praha 4 – Lhotka (3.,4.,5.NP); Plzeňská 314, Praha 5 (1.,2.,6.,4.NP); Generála Janouška 844, Praha 14 (2.,3.,4.NP).

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 05.01.2020 (23:59)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.