Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Údržba Mlýnského náhonu


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Vodohospodářské stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je údržba nezatrubněného koryta Mlýnského náhonu od hranic s k.ú. Mostkovice po zatrubnění u Drozdovického rybníka (cca 3,9 km) a od vyústění zaklenutí u propustku pod dálnicí po hranice s k.ú. Kralice na Hané (cca 1,9 km) zahrnující celoroční údržbu spočívající v:  3x/rok sečení trávy a její likvidace,  3x/rok odstranění naplavenin, větví, řasy, odpadků apod. z náhonu a jeho břehů,  1x/rok odstranění náletových dřevin,  2x/rok odstranění vodní řasy  1x/rok odsátí usazenin pomocí sacího vozu v kaskádě v Kolářových sadech, pod mostem ulice Žitná, za areálem TJ Sokol Čechovice,  1x/rok odtěžení kalu v délce cca 250 m, šířka koryta 1,5 -1,8 m,  1x/rok řez vrbového plůtku v Kolářových sadech a u Drozdovického rybníku. Součástí zakázky je i odstranění vzniklého odpadu.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 21.05.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 03.06.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.