Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Údržba HOZ Olomoucko


Kategorie

Správa a údržba, úklid
Správa a údržba, úklid ->  Správa a údržba zeleně

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění je provedení udržovacích prací v k.ú. Mladeč, Řepčín a Hejčín, Holice u Olomouce, Skrbeň, Nemilany, Slavonín, Štěpánov u Olomouce, Velký Týnec, Doubravice nad Moravou, obec Mladeč, Olomouc, Skrbeň, Štěpánov, Velký Týnec, Moravičany, okres Olomouc, Šumperk, ORP Litovel, Olomouc, Mohelnice, povodí Moravy – vysečení divokého porostu a vodního rostlinstva s následným shrabáním a uložením na břehových hranách. Práce budou provedeny na 15 objektech staveb vodních děl – hlavních odvodňovacích zařízení (HOZ) v celkové délce 5,215 km, k zajištění provozuschopnosti a obnovení funkčnosti HOZ v majetku státu a příslušnosti hospodařit SPÚ. Účelem zakázky je předejít vzniku havarijních situací.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 03.06.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.