Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Suchov chodníky podél silnice III/49915 - 1 Etapa" a ,, Suchov chodníky podél silnice III/49915 - 2 Etapa


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je realizace stavebních prací spočívající ve výstavbě nových chodníků podél silnice III/49915 a podél místní komunikace v obci Suchov za účelem zajištění bezpečnosti, přístupu a příjezdu k rodinným domům. Součástí předmětu veřejné zakázky je i realizace autobusových zastávek a dodávka a montáž osvětlení přechodu pro chodce. Podrobný popis předmětu plnění veřejné zakázky je uveden v projektové dokumentaci pro provádění stavby. Veřejná zakázka je rozdělena na části, přičemž část 1. „Suchov chodníky podél silnice III/49915 - 1 Etapa“ je financována ze SFDI a část 2. Suchov chodníky podél silnice III/49915 - 2 Etapa je financována z Integrovaného regionálního operačního programu a z rozpočtu obce Suchov.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 08.10.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.