Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Střecha, krov, zateplení půdy - Sokolov


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky v rámci tohoto výběrového řízení je provedení a obstarání veškerých prací a zhotovení děl nutných k úplnému dokončení a zprovoznění stavby: „Střecha, krov, zateplení půdy - Sokolov“, v rozsahu specifikovaném projektovou dokumentací a touto výzvou. Při rekonstrukci střechy nedojde k zásadním změnám vzhledu objektu. Stejně tak nedojde k žádným dispozičním zásahům. Bude provedena výměna krytiny a staticky zajištěny dřevěné konstrukce krovu. Pro snížení energetické náročnosti je navržena výměna stávající izolace za minerální tepelnou izolaci v půdním prostoru. Součástí plnění je dále zajištění všech činností souvisejících s komplexním vyzkoušením stavby a jejím předáním zadavateli.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 12.02.2020 (08:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.