Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

STRATEGICKÉ DOKUMENTY STATUTÁRNÍHO MĚSTA KARVINÉ - PLÁN UDRŽITELNÉ MĚSTSKÉ MOBILITY

Číslo ve věstníku:
Z2020-034832
Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Ostatní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je zpracování strategických dokumentů pro statutární město Karviná, a to plánu udržitelné městské mobility (dále jen „PUM“). Předmětem plnění veřejné zakázky je vytvoření PUM, který komplexně prováže všechny druhy dopravy a bude řešit možnosti snižování zátěže na životní prostředí. PUM se bude zabývat všemi druhy dopravy ve městě, tj. individuální automobilovou, městskou hromadnou a příměstskou dopravou, cyklistickou a pěší dopravou, a v neposlední řadě statickou dopravou neboli dopravou v klidu, tj. problematikou parkování, a to zejména v sídlištních částech města. Důvodem ke zpracování PUM Karviné je zajištění trvale udržitelného dopravního systému založeného na nových principech městského plánování a zajištění uskutečnění prioritních cílů pro udržitelnou dopravu. Dále v článku VI.3) Další informace.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 09.10.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 09.11.2020 (13:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.