Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Strakonická - rozšíření, Praha 5, č. akce 999170

Číslo ve věstníku:
Z2020-033934
Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění je úprava stávající komunikace Strakonické ul. v Praze 5. Úprava umožní zřízení vyhrazeného jízdního pruhu pro vozidla MHD a tím snížení jejich zpoždění bez nutnosti omezovat počet ostatních jízdních pruhů. V rámci akce dojde k rozšíření komunikace v délce 2.743,29 m a s tím související úpravě svahů, výstavbě opěrných zdí a přeložek inženýrských sítí (IS), včetně úpravy odvodnění. Povrch vozovky bude tvořit litý asfalt a v určitých úsecích, dle situačních výkresů, dojde ke změně materiálu, kde bude obrusná vrstva s protihlukovými účinky. Nově budované chodníky - nepojížděné budou z litého asfaltu. Součástí předmětu plnění je: • zajištění DIR, • projekt a realizace DIO, • vyhotovení realizační dokumentace (RDS), • zhotovení geometrických plánů po ukončení stavby. Blíže v ZD.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 05.10.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 02.11.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.