Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

STAVEBNÍ ÚPRAVY – ZŠ ŠVIHOV


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky jsou práce zaměřené na stavební a související úpravy učebny pracovních činností (dílna), učebny rukodělné výchovy vč. kabinetu rukodělné výchovy a učebny přírodních věd vč. kabinetu přírodních věd: Učebna pracovních činností (dílna) V místnosti je třeba rekonstruovat veškerou elektřinu spolu s osvětlením, opravit omítky, rekonstruovat vedení vody a odpadů a zrealizovat novou podlahu. Učebna rukodělné výchovy a kabinet rukodělné výchovy V této učebně je nutné realizovat kompletně nové rozvody elektřiny a osvětlení, nový rozvod kanalizace a vodovodu včetně odpadů, instalovat umyvadla, položit vhodnou podlahovou krytinu a udělat nové omítky. Zároveň s učebnou je třeba zmodernizovat i kabinet rukodělné výchovy. Učebna přírodních věd a kabinet přírodních věd Ve třídě je nutné provést rekonstrukci elektřiny, rozvodů vody a odpadů, nové omítky a novou podlahovou krytinu. Stejné stavební úpravy musí být provedeny i v kabinetu přírodních věd. Součástí zakázky je i rekonstrukce hygienického zařízení v severní části budovy. Dále bude instalována šikmá plošina u vyrovnávacího schodiště u jižního vstupu do budovy a šikmá plošina schodiště mezi 1.PP až 2.NP u jižního vstupu.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 30.11.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.