Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Stavební úpravy a změna užívání části stavby DPS - Masarykovo náměstí 650/11, Kopřivnice


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem díla jsou dispoziční změny části domu č. p. 650/11, Masarykovo náměstí, Kopřivnice, za účelem vzniku 3 bytových jednotek v 1. – 3. NP.
Provedeny budou nové instalace vnitřních rozvodů vodovody, kanalizace, elektroinstalace, vzduchotechniky a vytápění. Veškeré rozvody budou vedeny v drážkách ve zdivu, případně podél stěn nebo pod stropní konstrukcí, která bude tvořena SDK podhledem, zavěšeným na nosném roštu. Odvětrání bude zajištěno přes fasádu.
Rekonstruováno bude sociální zařízení, nově budou vybudovány kuchyně včetně dodávky a montáže kuchyňských linek, sporáků a odsávače par. Dělicí příčky budou vytvořeny ze sádrokartonových desek s výplní z minerální vaty, nově budou provedeny nášlapné vrstvy s povrchovou úpravou vinyl a keramická dlažba. V koupelnách a kuchyních bude proveden keramický obklad. Vstupní dveře do jednotlivých bytových jednotek budou dřevěné s požární odolností EW 30 DP3, vnitřní dveře v bytových jednotkách budou dřevěné s obložkovou zárubní. Provedeny budou nové štukové omítky.
Bytové jednotky budou kompletně vymalovány.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 20.10.2020 (13:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.