Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Stavební úpravy a přístavba č.p. 5


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Hlavní město Praha

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je realizace díla v rámci projektu s názvem: „Stavební úpravy a přístavba č.p. 5“. Jedná se o stavební úpravy objektu č.p. 5, kde dojde k přeměně stávajícího využití budovy na budovu, kde v celém objektu bude provoz městského úřadu. Součástí akce je i vybudování parkoviště pro 30 automobilů a veřejných toalet.

Podrobně je předmět veřejné zakázky popsán v projektové dokumentaci pro projekt s názvem „Stavební úpravy a přístavba č.p. 5“ vypracované společností Ing. Lukášem Polejem, nám. Čs. armády 979, 549 31 Hronov, IČ: 63186845 (dále jen „projektová dokumentace“) a v neoceněném výkazu výměr (slepém rozpočtu). Technické specifikace jsou obsaženy v projektové dokumentaci. Projektová dokumentace je přílohou č. 5 těchto zadávacích podmínek „Příloha č. 5 Projektová dokumentace“.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 04.09.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 23.09.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.