Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

"REKONSTRUKCE SPORTOVIŠTĚ S BĚŽECKÝM OVÁLEM A MULTIFUNKČNÍM HŘIŠTĚM PŘI ZŠ T.G. MASARYKA BOROHRÁDEK"


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Královéhradecký kraj

Popis:
Předmětem plnění této veřejné zakázky je rekonstrukce sportoviště s běžeckým oválem (200 m) a multifunkčním hřištěm (32x24 m). Víceúčelové hřiště bude sloužit pro malou kopanou, volejbal, nohejbal, florbal a basketbal. Běžecký ovál bude využíván pro běžecké disciplíny a skok daleký. Běžecký ovál je navržen se sportovním povrchem tartan 13 mm (10 mm SBR + 3 mm EDPM nástřik) a povrch multifunkčního hřiště je navržen s povrchem EPDM 11 mm, barva červená. Přístup ke sportovišti je navržen z nového chodníku ze zámkové dlažby tl. 60 mm přírodní barvy. Dešťové vody budou vsakovány do okolního terénu, pro odvodnění podkladních vrstev konstrukce je navržen odvodňovací systém z flexibilního perforovaného drénu PVC CN 100 a 160 ve spádu min. 0,5. Hřiště bude oploceno. Oplocení v celkové výšce 4 m je navrženo s výplní ze sítí PP 45/45/4 zelené barvy. Součástí předmětu veřejné zakázky je také dodávka a montáž základního sportovního vybavení v rozsahu zamýšleného využití sportoviště a drobného mobiliáře (lavičky). Povrch oválu i multifunkčního hřiště bude opatřen lajnováním (nástřikem).
Podrobně je předmět veřejné zakázky popsán v projektové dokumentaci pro stavební povolení a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr(viz příloha č. 5 a č. 6 ZD).

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 04.09.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 21.09.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.