Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Správce stavby „Multifunkční Fotbalový stadion Hradec Králové“


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění je zajištění expertní podpory zadavateli a následně Zhotoviteli Stavby, směřující k dosažení záměru zadavatele. Zadavatel předpokládá, že vybraný dodavatel bude svou činnost vykonávat vždy ve snaze o co nejefektivnější řešení z hlediska Stavby, mimo jiné prostřednictvím toho, že bude projekční přípravu a realizaci Stavby aktivně koordinovat, bude schopen vyhledávat rizika spojená s výstavbou a účinně jim předcházet, bude odpovědným způsobem posuzovat a řešit změny Stavby, bude zadavateli odpovídajícím způsobem a v odpovídajícím rozsahu poskytovat informace o průběhu přípravy a realizace Stavby a pro plnění veřejné zakázky využije osoby s odpovídajícím vzděláním, zkušenostmi a manažerskými dovednostmi.

Druh zadávacího řízení:
Otevřené řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 03.03.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 03.04.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.