Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

SOU Domažlice - Rekonstrukce objektu Plzeňská č.p.29, Stod


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Bude do suti demontována stávající podlahová krytina z PVC a ručně budou rozebrány vytypované dělící příčky. Po odbourání příček bude demontována do suti dřevěná podlaha včetně polštářů, škvárový násyp a dřevěný záklop. Po montážním zpřístupnění místností - prkna, podlážky, bude provedena revize všech zhlaví stávajících dřevěných nosných stropních trámů. Na základě výsledků této revize a dohledaného průběhu ostatních konstrukcí v úrovni stropů bude možno korigovat navržené stavební řešení úprav. Nové příčky budou opatřeny stěrkovou omítkou a v místě osazení umývadla a kuchyňské linky budou provedeny keramické obklady z obkladů dle výběru investora. Stávající stropní trámy budou po revizi a vyčištění prostoru stropu dle potřeby opraveny klasickým tesařským způsobem - protézováním a konzervovány nástřikem a nátěrem. Nové stopní konstrukce budou vytvořeny z betonové desky do trapézových plechů. Nová vnitřní dveřní křídla budou řešena jako dřevěná jednokřídlá do obložek. Do prostoru kanceláře a nového prostoru šatny bude dovedeno z 1.NP potrubí vody a kanalizace pro osazení nového umývadla v šatně a nové kuchyňské linky se dřezem v kanceláři. Dále dojde k osazení nového osvětlení v kanceláři a v šatně a o případné doplnění zásuvkových okruhů tamtéž. Provedení nových SDK podhledů., které kryjí nové rozvody VZT a topení. V podkroví pro zřízení místnosti, kam bude umístěna jednotka VZT, bude provedeno proražení nových otvorů pro umístění nasávající a výpustné žaluzie VZT. Úpravy plynu, rozvody kanalizace a vody, úpravy silnoproudu, výchozí revize elektrického zařízení, topení. Rozdělení PD na etapy vzniklo z v současné době již nepožadovaného rozdělení zakázky na etapy. Zadavatel požaduje zakázku nedělit věcně a ani časově na etapy, jak by se mohlo mylně dovodit z rozdělené PD.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 31.01.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.