Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Snižování energetické náročnosti výrobního procesu a modernizace osvětlení ve výrobních a skladových halách společnosti LUKAS CZ spol. s r.o.

Číslo ve věstníku:
Z2020-015114
Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
I. část dílčího plnění Předmětem zakázky je nákup a instalace 9ks průmyslových pecí na vysoušení výrobků. Pro výrobu brousících tělísek, řezacích a brusných kotoučů, brousících vějířů a ostatních výrobků společnosti LUKAS CZ spol. s r.o., je nutné vysoušet finální výrobky při požadované teplotě po několik hodin. II. část dílčího plnění Dále v rámci předmětu plnění se dále bude jednat o dodávku a výměnu 250 ks LED svítidel v halách I, II, III a IV. společnosti LUKAS CZ spol. s r.o. V současné době je používáno převážně zářivkové osvětlení, každé těleso má 2 trubice. Dle Energetického posudku budou původní svítidla nahrazena LED svítidlem, každé o max. příkonu 53 W.

Druh zadávacího řízení:
Otevřené řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 04.05.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 21.05.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.