Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Snížení energetické náročnosti KD Beseda v Hrádku nad Nisou


Kategorie

Správa a údržba, úklidStavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Ostatní
Správa a údržba, úklid ->  Správa a údržba budov
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Liberecký kraj

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce týkající Snížení energetické náročnosti KD Beseda v Hrádku nad Nisou. Stavební práce jsou rozděleny do následujících 3 stavebních objektů:
SO 01
Předmětem plnění jsou stavební práce týkající se týkající se vybudování přístavby a rekonstrukce zázemí pro účinkující. Svislé stěny přístavby budou provedeny z keramických bloků na systémovou maltu, střechy pak ze sbíjených příhradových vazníků uložených na betonový věnec Výplně otvoru jsou navrženy jako dřevěné v přístavbách a dřevěné u výměny vstupních dveří do stávajícího sálu. Požadované Ud = 1,2 W/m2K, veškeré z europrofilu. Stešní krytina byla navržena s ohledem na stávající přístavby z asfaltového modifikovaného pásu s posypem, oplechování z pozinkovaného poplastovaného plechu.

SO 02
Předmětem plnění jsou stavební práce týkající se zateplení stropu nad společenským sálem, rekonstrukce plynového zdroje tepla včetně otopné soustavy.
SO 03
Předmětem plnění jsou stavební práce týkající instalace systému větrání se zpětným získáváním tepla z odváděného vzduchu.

Druh zadávacího řízení:
Zjednodušené podlimitní řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 20.03.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 08.04.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.