Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Snížení energetické náročnosti budovy školy Střední školy řemeslné Jaroměř – stavební práce


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky na objektu nemovité kulturní památky SŠŘ Jaroměř je zhotovení díla „Snížení energetické náročnosti objektu,“ spočívající v rekonstrukci stávajících stavebních konstrukcí – změna dokončené stavby – výměna stávajících špaletových a jednoduchých oken v patrech školy, a to jak v uliční tak ve dvorní části, repase dveří, zateplení půdy a provedení všech další stavebních přípomocných prací.

Okna budou měněna za nová, do ulice opět špaletová, do dvora jednoduchá s lepšími tepelně technickými parametry, při podmínce zachování historické profilace a zdobnosti všech dřevěných prvků oken, jak je dnes, a zachování kvality a charakteru kování. Vyměněny či repasovány budou i vnitřní parapety.
Po zabudování oken budou začištěny vnitřní ploch zdiva a bude provedeno vymalování vnitřních obvodových stěn. Úprava venkovních částí ostění zdiva se bude provádět v nezbytně nutném a omezeném rozsahu, pouze základní začištění po výměně oken a základní, pomocné oplechování.

Pro zachování historického povědomí o řemeslné dovednosti minulé doby bude 9 oken kompletně truhlářsky a zámečnicky opraveno v souladu se zásadami historické výroby a povrchových úprav oken dle podmínek NPÚ Josefov a OPP SÚ Jaroměř.

Předmětem veřejné zakázky je dále zateplení celé plochy půdy školy, částečně upravené na pochozí konstrukci. Pro zajištění hygienické pohody pobytových v učebnách budou osazena čidla CO2. V zimním období bude nově zaregulován otopný systém školy.
______

Prohlídka místa plnění proběhne dne 2. 3. 2021 od 10:00 v místě realizace.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 15.03.2021 (14:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.