Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Převzetí a využití výkopové zeminy – rámcová dohoda


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Ostatní
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním vybraným dodavatelem na převzetí a využití odpadů výkopové zeminy provozovatelem zařízení dle požadavků zákona č. 541/2020 Sb., o odpadech. Doprava odpadů do stacionárního zařízení k využití odpadů není předmětem této veřejné zakázky, neboť tuto si zadavatel zajišťuje samostatně vlastními prostředky, přičemž stacionární zařízení musí být v dojezdové vzdálenosti (cca 25 km) od provozovny zadavatele na adrese Masná 7, 602 00 Brno.

Jedná se o následující druhy odpadů:

a) 17 05 04 Zemina a kamení neuvedené pod číslem 17 05 03
Předpokládaná produkce cca 4000 tun/rok, přičemž účastník musí mít dostatečnou kapacitu k příjmu této předpokládané produkce.

b) 17 05 04 Zemina a kamení neuvedené pod číslem 17 05 03 s příměsí nebo nadměrnými kusy
Předpokládaná produkce cca 1500 tun/rok, přičemž účastník musí mít dostatečnou kapacitu k příjmu této předpokládané produkce.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 12.03.2021 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.