Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

SMART - Navigační a parkovací systém a dispečink ITS ve Zlíně

Číslo ve věstníku:
Z2020-031187
Kategorie

Bezpečnostní služby a zařízení pro zabezpečení

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je vybudování a zprovoznění informačního, navigačního a závorového systému parkování a vybudování dispečinkového pracoviště, které bude obsluhovat inteligentní dopravní systémy ve Zlíně (dále jen „Systém“). V Systému budou zahrnuta parkovací místa - plochy parkovacího stání na parkovištích Městské divadlo, Bartošova, Gahurova, Nad Tržnicí a Velké kino. Tato parkoviště budou osazena detekčními prvky pro snímání obsazenosti parkovacích míst. Dále se jedná o dodávku včetně osazení statických a dynamických informačních dopravních značek, zajištění zkušebního provozu a dále pak plné funkčnosti celého navigačního a parkovacího systému, technickou podporu jeho provozu, servis všech částí Systému a související stavební práce.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 17.12.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 08.01.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.