Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

NG - rozšíření a modernizace kamerového systému v expozici Paláce Kinských


Kategorie

Bezpečnostní služby a zařízení pro zabezpečení

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace kamerového systému (zejm. 63 kamer) do výstavních prostor v 1. a 2. patře Paláce Kinských. Jedná se o modernizaci z analogového systému na systém digitální (IP CCTV), včetně zajištění pravidelného servisu a revizí technologií kamerového systému a souvisejících technologií. Nový kamerový systém, jehož dodávka a instalace je předmětem plnění této veřejné zakázky bude částečně umístěn v serverovně, kterou zadavatel zajistí mimo tuto veřejnou zakázku (tj. serverovna není předmětem této veřejné zakázky). Podrobnější informace k předmětu plnění jsou uvedeny v Projektové dokumentaci, která tvoří přílohu č. 2 zadávací dokumentace a dále v návrhu smlouvy o dílo, který tvoří přílohu č. 4 zadávací dokumentace.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 12.01.2021 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.