Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

SEZ, Sanační práce na levém břehu Olše v areálu spol. TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a.s.


Kategorie

Odpadové hospodářství, ekologie
Odpadové hospodářství, ekologie ->  Ekologie

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem této veřejné zakázky je provedení činností dle projektové dokumentace s názvem „Třinec TŽ sedimenty Olše – sanace vod“, zpracované v listopadu 2019 Ing. Michalem Vackem, která je přílohou č. 3 ZD. Předmětem plnění je realizace sanace podzemních vod vedoucí k nápravě ekologických závazků v lokalitě Třinec na území mezi ulicí Závodní a řekou Olše. Předmět plnění zahrnuje: - revizi funkčnosti stávajících vrtů, - vybudování objektů pro čerpání a monitoring kontaminované podzemní vody v prostoru podél komunikace ul. Závodní a břehovou linií řeky Olše v místech zjištěného masivního znečištění podzemní vody, - sanační čerpání s následnou dekontaminací podzemní vody, - sanační monitoring vod (staré a nové vrty), - sledování hladiny podzemní vody na sanačních a monitorovacích vrtech, - po 3 letech sanace vyhodnocení účinnosti sanace a dosažitelnosti cílových limitů sanace, zpracování AAR, - postsanační monitoring podzemních vod v délce 3 let. Cílem prací je redukce zbytkové kontaminace vně podzemní těsnící stěny vedoucí k naplnění požadavků daných příslušným rozhodnutím ČIŽP OI Ostrava.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 20.01.2021 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.