Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Sanace SEZ lokality obalovny MODŘEC


Kategorie

Odpadové hospodářství, ekologiePoradenské, právní a tlumočnické službyProjekty a studieSpráva a údržba, úklidStavebnictví a související činnostiVýzkum a vývojZemědělství, lesnictví a krajinářství
Odpadové hospodářství, ekologie ->  Ekologie
Stavebnictví a související činnosti ->  Ostatní
Správa a údržba, úklid ->  Ostatní

Lokalita:

Pardubický kraj

Popis:
Předmětem plnění zakázky je realizace nápravných opatření v areálu obalovny společnosti Skanska Asfalt s. r. o., která se nachází ve vzdálenosti okolo 1,4 km severozápadně od osady Modřec, která spadá pod město Polička, kraj Pardubický (kód CZ053).

Nápravná opatřeni budou provedena v souladu s projektem „Modřec – obalovna – projektová dokumentace nápravných opatření" vypracovanou společností Vodní zdroje Chrudim, spol. s r.o. (červen 2019; aktualizace září 2020).

Vybraný dodavatel bude povinen po podpisu smlouvy se zadavatelem zpracovat realizační projekt, který bude respektovat závazné ukazatele stanovené přílohou č. 1 zadávací dokumentace a veškerá závazná rozhodnutí a stanoviska orgánů veřejné moci.

Veřejná zakázka je spolufinancována z Operačního programu Životní prostředí, projekt reg. č. CZ.05.3.24/0.0/0.0/18_099/0010893.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 08.09.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 09.10.2020 (11:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.