Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

SEZ, Královopolská a.s. – supervize I. etapy sanačních prací a koordinace BOZP“


Kategorie

Zemědělství, lesnictví a krajinářství

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem zakázky je zajištění kontrolní činnosti a koordinace BOZP při realizaci veřejné zakázky na služby „SEZ, KRÁLOVOPOLSKÁ, a.s. I. etapa sanačních prací“ v Brně.

Rozsah plnění je vymezen Projektovou dokumentaci „BRNO, Královopolská, a.s. – supervize I. etapy sanačních prací“ (ENVI-AQUA, listopad 2019) a položkovým rozpočtem, které jsou přílohou tohoto podkladu. Projekt supervize odkazuje na kapitoly v materiálu „Aktualizace projektové dokumentaci I. etapy sanačních prací včetně doprůzkumu na lokalitě KRÁLOVOPOLSKÁ, a.s. – Projekt I. etapy sanace“ (AQUA ENVIRO s.r.o., září 2019), z tohoto důvodu je Projekt I. etapy sanace rovněž podkladem pro zadání veřejné zakázky na supervizi vč. koordinátora BOZP.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 04.02.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 04.03.2021 (23:59)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.