Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Schodiště pro Kongresové centrum


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky malého rozsahu je realizace vstupního ocelového schodiště v budově nově vznikajícího Kongresového centra, které je součástí Galerie Středočeského kraje, příspěvkové organizace, a to dle Přílohy č. 3 - Technická specifikace a Přílohy č. 3a – konstrukční návrh schodiště.
Další informace o předmětu plnění Veřejné zakázky obsahuje závazný návrh smlouvy na plnění Veřejné zakázky (Příloha č. 4).
Před zadáním do výroby si dodavatel provede přesné zaměření na místě. Realizace ocelového schodiště je vč. vypracování dílenské dokumentace, která bude před zadáním do výroby předložena k odsouhlasení zadavateli.
Zadavatel si vyhrazuje podmínku, že dodavatel má vlastní zámečnickou výrobu a montáž, a dodávku provede vlastními silami bez poddodavatele.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 25.02.2021 (14:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.