Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Sběrný dvůr Rudolfov – technické vybavení


Kategorie

Odpadové hospodářství, ekologie
Odpadové hospodářství, ekologie ->  Dopravní prostředky a příslušenství

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky, kterou se zadavatel rozhodl zadat v režimu zákona formou zjednodušeného podlimitního řízení, je dodávka nádob a kontejnerů (polopodzemní kontejnery a velkoobjemové kontejnery) pro město Rudolfov včetně dopravy a uložení do míst určených zadavatelem. Jednotlivé komodity dodávky jsou specifikovány v dokumentu „Technická specifikace” – viz Příloha č. 1 návrhu Kupní smlouvy. Kupní smlouva, která byla v souladu s § 96 odst. 1 zákona zveřejněna rovněž na profilu zadavatele, vymezuje podrobným způsobem předmět plnění zadávané veřejné zakázky. Předpokládaná hodnota předmětu veřejné zakázky činí 1.900.000, - Kč bez DPH, přičemž při jejím stanovení do ní zadavatel zahrnul i předpokládané náklady na zajištění servisu v záruční době.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 11.01.2021 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.