Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Robotická totální stanice A.

Číslo ve věstníku:
Z2020-009088
Kategorie

Materiál, součástky a náhradní dílySpotřební materiálTechnologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje
Spotřební materiál ->  Ostatní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem zakázky je dodávka přesné totální stanice s automatickým trackováním objektu, velmi dlouhým dosahem, vysokou přesností, dálkovým ovládáním, funkcí 3D skenování a možností přenosu obrazu sledovaného cíle. Stanice bude používána pro automatické trackování autonomních dronů a mobilních robotů ve vnitřním a vnějším prostředí s vysokou přesností pomocí odrazného hranolu a funkce autolock s dostatečnou obnovovací frekvencí. Totální stanice bude sloužit pro trackování pouze jednoho zařízení. Stanice bude dále používána pro tvorbu přesných (referenčních) map vnitřního (Testbed) i vnějšího prostředí. Podrobně je předmět veřejné zakázky vymezen technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí příloh zadávací dokumentace.

Druh zadávacího řízení:
Otevřené řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 16.03.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 13.04.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.