Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Revitalizace okolí řeky Ostravice, Úsek Na Hradbách - Kostelní


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je realizace stavby „Revitalizace Havlíčkova nábřeží, úsek Na Hradbách - Kostelní“ v k.ú. Moravská Ostrava, obec Ostrava (dále též „stavba“) dle dokumentace pro provádění stavby (DPS), zpracované společností UDI MORAVA s.r.o., IČO: 25893076, se sídlem Havlíčkovo nábřeží 2728/38, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava. Předmětem veřejné zakázky je zajištění zhotovení stavby spočívající v úpravě stávajícího uličního profilu s doplněním pěších tras v rámci stávajících zpevněných ploch. Stavba bude následně sloužit jako komunikace pro pěší, cyklistickou a vozidlovou dopravu. Součástí stavby bude oprava opěrné zdi a přeložka veřejného osvětlení. Stavba se nachází podél řeky Ostravice na Havlíčkově nábřeží v úseku mezi ulicemi Na Hradbách - Kostelní. Součástí této veřejné zakázky není stavební objekt SO 801 - Vegetační úpravy.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 09.02.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 09.03.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.