Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Řešení bezbariérových tras na silnici I/13, Česká Kamenice, SO 01 – Přechod pro chodce u č. p. 354 ul. Děčínská a SO 02 – Přechod pro chodce u č. p. 623 ul. Pražská


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Tato veřejná zakázka nepodléhá režimu zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek (dále jen „ZZVZ“), pokud je v těchto zadávacích podmínkách uveden odkaz na ZZVZ, jedná se pouze a jen o analogické použití daného ustanovení ZZVZ.
rozdělení zakázky na části
Zadavatel stanoví, že tato zakázka je v souladu s § 35 ZZVZ rozdělena na celkem 2 části s tím, že dále je v této výzvě a jejích přílohách vymezen rozsah těchto částí a jsou stanovena pravidla pro účast dodavatele v jednotlivých částech a pro zadání jednotlivých částí.
Účastníci zadávacího řízení mohou podat nabídky do jedné, vícero nebo všech částí této zakázky, přičemž v souladu s § 101 odst. 1 postupuje zadavatel při výběru dodavatele každé části odděleně.
předmět zakázky
Předmětem této zakázky je:
• v části 1 – SO 01 – Přechod pro chodce u č. p. 354 ul. Děčínská
• v části 2 – SO 02 – Přechod pro chodce u č. p. 623 ul. Pražská

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 09.02.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.