Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Instalace rekuperace v učebnách SPŠ Trutnov - stavební práce


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Ostatní
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je zhotovení díla, spočívající v instalaci rekuperačních jednotek včetně rozvodu vzduchotechnického potrubí, odvodu kondenzátu do stávající kanalizace, úpravě stávající elektroinstalace a s tím spojených vnitřních stavebních úprav.

Vlivem stavebních úprav nedochází ke zvětšení zastavěné plochy ani výšky objektu. Instalace rekuperačních jednotek však zapříčiní drobné změny vnějšího vzhledu západní fasády objektu. Vlivem osazení rekuperačních jednotek vznikne na západní fasádě objektu osm otvorů pro čtyři sání a čtyři výdechy od rekuperačních jednotek. Otvory budou zakryty ochrannými žaluziemi proti povětrnostním vlivům. Dále dojde k osazení jedné nové klimatizační jednotky pro odklimatizování místnosti serveru (m. č. 202).

Prohlídka místa plnění proběhne v místě plnění dne 3. 2. 2021 od 10:00.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 15.02.2021 (14:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.