Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce Zimního stadionu Kladno


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je rekonstrukce ČEZ zimního stadionu Kladno. Jedná se o zimní stadion s kapacitou 5200 diváků, jenž je využíván pro lední hokej, krasobruslení a veřejné bruslení. Předmětem plnění bude realizace nového zastřešení stávajícího zimního stadionu. Nosná konstrukce bude navržena z ocelových příhradových vazníků, na kterých bude osazen skládaný střešní plášť. Nově bude navržen hromosvod, odvodnění střechy, zařízení pro odvod tepla a kouře, demontáž a opětovná montáž multimediální kostky a osvětlení haly, včetně doplnění osvětlení a ozvučení nad tribunou. Součástí stavebních úprav je navržení odvlhčovací jednotky, včetně rozvodů vzduchu. Na západní straně bude rekonstruována plochá střecha nad technologickou částí objektu. Součástí stavebních úprav je rovněž rekonstrukce stávající fasády zimního stadionu. Nové opláštění zimního stadionu je navrženo v úrovni 2.NP obkladem z ocelových profilovaných lamel (vertikální fasáda), vyspravení a částečné zateplení fasády v úrovni 1.NP, zateplení fasády restaurace, výměny vybraných okenních výplní, včetně prosklené fasády objektu restaurace. Nově budou upraveny přístavky v 1.NP v jihovýchodní části stadionu. Stávající vrátnice bude doplněna o nové sociální zázemí – WC s předsíňkou. Stávající prostor prodejny Husqvarna bude rozšířen. Bližší podmínky plnění předmětu veřejné zakázky jsou vymezeny smlouvou o dílo, jejíž vzor tvoří přílohu č. 3 této zadávací dokumentace, a projektovou dokumentací, která tvoří přílohu č. 9 této zadávací dokumentace.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 15.07.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 17.08.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.