Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

ŘSP, budova A, 5. a 6. patro, oprava podlahových krytin


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem VZ je oprava podlahových krytin v 5. a 6. patře budovy A ředitelství státního podniku Povodí Labe v Hradci Králové. Výměna podlahové krytiny bude provedena na ploše cca 850 m2. Podlahová krytina bude použita dle specifikací ŘSP (PVC, koberec). V rámci výměny podlahové krytiny bude provedeno vyspravení betonových podlah (max. 60% plochy podlah). Součástí zakázky je výmalba kanceláří o celkové ploše cca 1500 m2, odstranění vč. likvidace starých nátěrů a stávající podlahové krytiny, dále závěrečný úklid po dokončení opravných prací. Práce budou prováděny ve ztížených podmínkách z důvodu zajištění provozu kanceláří. Z provozních důvodů mohou probíhat práce v maximálně 3 kancelářích na patře.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 03.08.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.