Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce umýváren MŠ Pastelka, ul. Krátká Proboštov


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Tímto projektem se řeší oprava koupelen v mateřské škole Pastelka v Proboštově, ul. Krátká 520. Jedná se o umývárny dětí, celkem 4 ks, které jsou navrženy pro kapacitu 25 dětí (zařizovací předměty vyhovují pro 30 dětí, a to od 3 let věku (neuvažuje se s docházkou dětí od 2 let). Rekonstrukcí umývárny se rozumí její oprava bez zásahu do nosných a ztužujících prvků a do fasády, nepodléhá tedy stavebnímu zákonu, jedná se o udržovací práce. Umývárny jsou vždy 2 nad sebou (1.NP a 2.NP), shodné. Umístění je blízko vstupům (ze šatny a herny dětí). Vždy 2 umývárny jsou zrcadlově obrácené. Projektem se řeší návrh kompletní rekonstrukce vč. vybavení, obkladů, podhledu, osvětlení, zařizovacích předmětů, apod. Dochází k drobné úpravě dispozice – prohození pozice umyvadel a sprchového koutu. Nové řešení se snaží být hravé, barevně zajímavé a funkční.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 11.03.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 20.04.2020 (15:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.