Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

REKONSTRUKCE ULICE LÍPOVÁ V BEDŘICHOVICÍCH


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v rekonstrukci chodníků a komunikace na ulici Lípová ve městě Šlapanice. Součástí předmětu je rovněž výstavba nové dešťové kanalizace.
Úprava ulice je navržena v délce 296,37 m a jedná se hlavně o výstavbu nového povrchu komunikace z asfaltového betonu, a to vč. nových parkovacích stání, vjezdů do objektů a chodníků, z povrchem z betonové dlažby.
Nová dešťová kanalizace je navržena jak pro odvodnění komunikace, tak i pro odvodnění jednotlivých RD. Kanalizace bude vybudována jako náhrada za stávající dešťovou kanalizaci, která je v nevyhovujícím stavu. Stávající systém odvodnění zůstane zachován. Dešťové vody ze zpevněných ploch a střech nemovitostí budou přepojeny do nové dešťové kanalizace. K navýšení odpadních vod nedochází.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 31.01.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.