Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

SŠ chovu koní a jezdectví Kladruby nad Labem – rekonstrukce kotelny


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Ostatní
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem realizace je rekonstrukce kotelny v samostatném stávajícím prostoru. Kotlový okruh bude sestávat z pěti kotlů o jmenovitém výkonu 458 kW a prefabrikovaných propojovacích potrubí napojených do tlakového oddělovače, který bude oddělovat kotlový okruh od okruhu otopné soustavy – kaskádová jednotka pro 5 kotlů vedle sebe. Společný odvod spalin bude nad úroveň střechy 5.NP sousedního objektu internátu a přívod spalovacího vzduchu bude pro každý kotel samostatně pomocí přívodních potrubí z fasády. Plynové kotle budou zásobovat teplem – teplou topnou vodou a teplou vodou pro hygienické účely celý areál SŠ. Palivem bude nadále zemní plyn. Součástí stavby je i oprava otopné soustavy bytové jednotky školníka tak, aby byla nezávislá na otopné soustavě internátu školy.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 12.02.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.