Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce technické infrastruktury v lokalitě Mexiko


Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Elektronika Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Vodohospodářské stavby

Lokalita:

Kraj Vysočina

Popis:
Předmětem stavebních prací je celková úprava zpevněných ploch komunikací a chodníků, veřejného osvětlení, pokládkou trubek HDPE, vodovodu a kanalizace vč. přípojek v řešeném území včetně vazeb na okolní nemovitosti a komunikace. Stavební práce předpokládají odstranění stávajících povrchů, dále budou provedeny stavební objekty technické infrastruktury a nakonec komunikace s odvodněním. Následně budou realizovány zpevněné plochy komunikací s úpravou okolního nezpevněného terénu.
Vzhledem k tomu, že realizace veřejné zakázky probíhá v nepřerušeného městského provozu, je součástí předmětu veřejné zakázky i zajištění nezbytných objízdných tras, veškerých souvisejících dopravních opatření a zabezpečení maximálně možných bezpečnostních opatření.

Druh zadávacího řízení:
Otevřené řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 30.09.2019

Lhůta pro podání nabídek do: 31.10.2019 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.