Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce SZT Uherské Hradiště - sídliště Východ


Kategorie

Materiál, součástky a náhradní dílySpráva a údržba, úklidStavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Ostatní
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Správa a údržba, úklid ->  Správa a údržba budov

Lokalita:

Moravskoslezský kraj

Popis:
Předmětem zakázky na stavební práce je rekonstrukce stávajících rozvodů SZT (soustavy zabezpečení teplem) na sídlišti Východ v Uherském Hradišti. Výměna stávajících venkovních rozvodů potrubí teplovodu v klasickém provedení s montovanou tepelnou izolací uložených v tepelných betonových kanálech, které budou nahrazeny novým předizolovaným potrubím. Část trasy bude nová. Nová trasa je vedena mimo původní trasy z důvodu zachování stávajících vzrostlých stromů, resp. zástavby původní proluky. U vnitřních rozvodů v suterénu jednotlivých BD bude provedena výměna tepelné izolace. U napojení předávací stanic budou vyměněny stávající uzavírací armatury. Nové uzavírací armatury budou rovněž vyměněny, resp. doplněny v blokových kotelnách a jako sekční uzávěry na vnitřních rozvodech některých BD.

Druh zadávacího řízení:
Zjednodušené podlimitní řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 30.10.2019

Lhůta pro podání nabídek do: 19.11.2019 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.