Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce místní komunikace na návsi, Keblice


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Hlavní město Praha

Popis:
Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce při kompletní rekonstrukci uličního profilu ulice okolo návsi v obci Keblice. Součástí stavby je rekonstrukce kompletního souvrství průběžné vozovky včetně přidruženého prostoru přilehajícího k vozovce. Délka rekonstruované komunikace dosahuje cca 222,5 metrů. Na obou svých koncích je komunikace vyústěna na stávající průtah silnice III/2477. Ulice je koncipována jako obytná zóna. Základním stavebním kamenem rekonstrukce komunikace je kompletní oprava průběžné dlážděné vozovky v celém souvrství. Rekonstruovaná šířka komunikace částečně vychází ze stávajících šířkových parametrů, tedy cca 5,5 m – 6,3 m. Na rekonstrukci vozovky v hlavním dopravním prostoru navazuje rekonstrukce přidružených dlážděných ploch, tedy zejména vjezdů na stávající soukromé parcely a nemovitosti rezidentů a dále doplnění prostoru pro pěší v šířce cca 1,2 – 2 m. Součástí je i rekonstrukce stávajícího VO na návsi. Stávající VO na návsi bude demontováno a nahrazeno novými osvětlovacími tělesy včetně kabelového vedení uloženého v zemi. Pro pokládku kabelového vedení se využije rekonstrukce komunikace a chodníků, v kterých bude nově uložené vedení.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 29.07.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 18.08.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.