Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Uherskohradišťská nemocnice a.s. - Parkoviště u vstupu


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající ve vybudování parkoviště u vstupu do areálu Uherskohradišťské nemocnice, v místě původní budovy ortopedie, která byla v roce 2018 zdemolována. Technické řešení je obdobné jako již zrealizované parkoviště v roce 2019 u budovy PGO. Páteřní komunikace budou asfaltové, parkovací stání ze vsakovací dlažby, ostatní zpevněné plochy z betonové zámkové dlažby. Realizací stavby vznikne 70 parkovacích stání pro osobní auta pacientů a návštěvníků nemocnice a 4 parkovací stání pro vozidla osob se sníženou schopností pohybu. Součástí stavby je i přístupový chodník propojující parkoviště s hlavním vstupem do centrálních objektů nemocnice včetně nových sadových úprav a úprav na dotčených inženýrských sítích (kanalizace, venkovní osvětlení, rozvody elektro a SLP, rozvod plynu a tepla).

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 10.08.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.