Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce lávky přes městský ostrov


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je rekonstrukce lávky přes městský ostrov a mostu v Ostrovní ulici v Písku. Jedná se o rekonstrukci ocelové lávky ev. č. PI-010 a PI-011 a mostu ev. č. PI-013 v intravilánu města. V rámci rekonstrukce bude také provedena související úprava vozovky před a za mostem. Hlavním důvodem rekonstrukce ocelové příhradové lávky pro pěší a cyklisty je zhoršený stav její PKO a lokální oslabení některých prvků zvýšenou korozí, rovněž je patrná degradace dřevěných fošen mostovky. Spodní stavba je v dobrém stavu, dochází pouze k lokálnímu narušení krycí vrstvy betonu, kamenný obklad pilířů je místy narušený. Zábradlí na křídlech je nedostačující, místy chybí. Železobetonový most ev. č. PI-013 pro pěší a cyklisty je celkově v dobrém stavu, místy je odhalená rozdělovací výztuž, která vlivem jejího odhalení koroduje. V rámci stavby dojde také k přeložce inženýrských sítí (jedná se o dočasné přeložky vodovodu, nadzemního vedení NN, VN, vedení VO a sdělovacích, optických a metalických kabelů).

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 06.10.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 27.10.2020 (09:30)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.