Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Energetické úspory BD Chelčického 10 – výměna oken a oprava 4 bytů v BD Chelčického 8, 10


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je: - výměna okenních otvorů a vstupních dveří v bytovém domě Chelčického 10, který se nachází v městské památkové zóně Moravská Ostrava (Stávající okna jsou dřevěná dvojitá (kastlíková). Nová okna budou na uliční fasádě domu kastlíková, vyrobená jako repliky původních oken. Nové vstupní dveře v 1. NP (vstup z ulice) budou replikou stávajících dřevěných dveří. U všech oken bude stávající oplechování venkovního parapetu ponecháno, provede se pouze nový nátěr. Dále bude na půdě provedeno zateplení stěny sousedící s bytem a podlahy nad byty z minerální vlny.), - oprava jednoho bytu (byt č. 7) v bytovém domě Chelčického 8 (Předmětem jsou opravy podlah, omítek, výměna dveří, rekonstrukce WC a koupelen a nové kuchyňské linky.), - oprava tří bytů (byt č. 5, č. 8 a č. 11) v bytovém domě Chelčického 10 (Předmětem jsou repase vnitřních dveří a zárubní, opravy obkladů, omítek a podlah, výměna zařizovacích předmětů, úpravy rozvodů kanalizace, vody, elektřiny a plynu a výměna plynových spotřebičů.). Bytový dům Chelčického 10 je částečně obydlen a stavba bude probíhat za jeho provozu. Byty, ve kterých proběhne oprava (tzn. byt č. 7 v BD Chelčického 8 a byty č. 5, 8 a 11 v BD Chelčického 10), obydleny nejsou. Část zadávacího řízení (zahrnující výměnu okenních otvorů a vstupních dveří) probíhá v rámci projektu „Energetické úspory v BD Chelčického 10“, který je zadavatelem realizován za podpory v rámci 78. výzvy z Integrovaného regionálního operačního programu, registrační číslo projektu: CZ.06.2.11/0.0/0.0/17_097/0012707.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 06.10.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 27.10.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.