Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce chodníku v ul. Petlerská v Klášterci nad Ohří


Kategorie

Správa a údržba, úklidStavebnictví a související činnostiTechnologie, stroje, přístroje a elektronika
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Elektronika
Správa a údržba, úklid ->  Správa a údržba komunikací

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem je rekonstrukce chodníku v ul. Petlerská v Klášterci nad Ohří. Stavba se nachází v centrální části města Klášterec nad Ohří, která je četně zastavěná bytovými domy. Konkrétně se jedná o chodník na pravé straně ul. Petlerská směrem na Petlery. Stavbou dojde ke zřízení dělené stezky pro pěší a cyklisty v celkové šířce 4,0m, pruh pro cyklisty i chodce bude oboustranný a vzájemně bude oddělen obrubníkem a hmatným pásem – jedná se o kategorii MK IV. třídy D2 a je zde tedy vyloučen provoz motorových vozidel. Dále dojde k navržení nového veřejného osvětlení. Stavba je v celém rozsahu navržena tak, aby splňovala požadavky na bezbariérové užívání.

Podrobnější informace jsou uvedeny v dalších částech zadávacích podmínek, resp. v přílohách zadávací dokumentace, jimiž jsou Projektová dokumentace, Soupis stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, Závazný vzor smlouvy.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 31.08.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 21.09.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.