Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce budovy J Nemocnice Nymburk s.r.o.


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky malého rozsahu s názvem „Stavební úpravy – Rekonstrukce budovy J Nemocnice Nymburk s.r.o. je provedení vnitřní celkové rekonstrukce budovy dle projektové dokumentace – viz příloha č. 2 této zadávací dokumentace.

Součástí předmětu díla je výměna oken a dveří, rekonstrukce elektroinstalace, rekonstrukce koupelen v 1. NP budovy a oprava omítek v celé budově. Dodáno bude také zařízení interiéru, které bude trvalou součástí budovy, dle přiložené projektové dokumentace.

Budova J Nemocnice Nymburk s.r.o. slouží především pro skladové a technické prostory v 1. NP a ve 2. NP jsou zbudovány lékařské pokoje. Cílem rekonstrukce je zbudování důstojných lékařských pokojů a skladových prostor, které budou odpovídat současným standardům.

Dodavatel bere na vědomí, že rekonstrukce budovy musí probíhat za plného provozu a že práce musí být tomuto provozu plně přizpůsobeny – jednotlivé provozy nebo jejich části se budou postupně v rámci budovy přesouvat tak, aby vždy bylo možné rekonstruovat část budovy. Možnost práce ve všech dnech v týdnu, a to od 6 hod do 20 hod.

Dodavatel musí mít uzavřeno platné pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou třetí osobě v souvislosti s výkonem jeho činnosti ve výši nejméně 5 000 000 Kč.

Zadavatelem požadované technické parametry a funkční vlastnosti věcného plnění jsou uvedeny jako minimální, které musí nabízené plnění naplnit.

Případné použití firemních názvů či terminologie specifické pro určitého výrobce má pouze význam ilustračního příkladu požadovaného řešení či funkcionality materiálu, nikoliv význam požadavku na nabídku konkrétního materiálu vymezeného tímto názvem.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 11.11.2020 (08:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.