Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Areál sběrného dvora Jevíčko


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Pardubický kraj

Popis:
Jedná se o výstavbu areálu sběrného dvora pro město Jevíčko dle přiložené projektové dokumentace ve stupni DPS – zpracovatel: Ing. Lukáš Roubal, Sádky 6, 796 01 Prostějov, Ing. arch. Blanka Zlámalová, Olomoucká 55, 785 01 Šternberk, spolupráce: Ing. Jan Blaha. Stavba zahrnuje příjezdovou komunikaci s chodníkem a cyklostezkou IO 01, většinu zpevněných ploch v areálu včetně váhy SO 01, budovu zázemí sběrného dvora se skladem SO 02, ocelový přístřešek pro skladování elektroodpadu, pneumatik a sypkých materiálů SO 03 a oplocení celého areálu SO 04. Dále projekt zahrnuje přeložky a prodloužení stávajících inženýrských sítí, nové přípojky a novou uliční vpusť. Celý areál, kde se zařízení nachází, bude oplocen, aby bylo zamezeno vstupu nepovolaných osob, nekontrolovanému ukládání odpadů, vnikání zvěře apod. Prodrobněji je předmět VZ vymezen v zadávacích podmínkách.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 03.11.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 30.11.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.